Te huur 4(-5) persoons chalet op Italiaanse camping aan het meer van Lugano, in Porlezza. Met een overdekte veranda, 30 meter van het strandje en van alle luxe voorzien een heerlijke plek om vakantie te vieren. Vanaf hier volop watersport, bergwandelingen en stedenbezoeken (Como, Milaan, Lugano) mogelijk. Het klimaat is meestal zeer mild.
Indeling chalet: zeer complete keuken/woonkamer, badkamer met toilet, 2 slaapkamers (met beide 2 bedden),en een slaapbank in de woonkamer voor een eventuele 5de persoon. Tevens is een parkeerplaats, o.a. een satelliet TV, en een grote veranda (met afsluitbaar scherm) aanwezig. Op de veranda is het heerlijk vertoeven!
Aantal personen: 4 Plaats: Porlezza Streek: Lombardije Land: Italië Roken: nee Huisdieren: nee Zwembad: ja Terras: ja Rolstoelvriendelijk: ja Airconditioning: ja Internet: ja Afwasmachine: ja
€ 200,00
per Week
Adverteerder
Enschede
0650604528
Internet: www.casaviacomo.nl